Hotel Rekreacni areal NA TROJAKU

ubytovanie Hostalkova
 

*** Hotel Rekreacni areal NA TROJAKU / ubytovanie Hostalkova

Hotel Hostalkova Rekreacni areal NA TROJAKU
Ubytovanie Rekreačný areál Hotel Na Trojáku Hošťálková u Vsetína:
Areál hotela NA TROJÁKU stojí na vrchole kopca Troják medzi obcami Hošťálková a Rajnochovice, na rozhraní oblastí Vsetínska Zlínska a Kromerížska, uprostred Hostýnských vrchov a je ideálnym východiskovým bodom nenáročných vychádzok i väčších túr.

Hotel Na Trojáku Hošťálková ubytovanie:
Ubytovacia kapacita hotela Na Trojáku je 60 miest v dvoch až šiestiposteľových izbách. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením (sprcha, WC), na želanie môže byť pripojená TV, rádiobudík a telefón. V 3. poschodí je veľká 10 lôžková izba turistickej kategórie s vlastným sociálnym zariadením. Celý hotel je nefajčiarsky.

Na Trojáku Hotel ubytovanie medzi Hošťálková a Rajnochovice Reštaurácia:
Ku spoločenským priestorom hotela patrí reštaurácia s otvoreným krbom, salónik, zimná záhrada a v lete terasa. Hotelová kuchyňa ponúka okrem klasických jedál aj špeciality - Hostýnské pahorky, Jedlo Bohov, Trojačka plnený bramborák, Rajnochovické dvojfarebné tajomstvo a iné. Po celý deň si môžete vyberať z výborných minútových jedál.

Hošťálková u Vsetína Rekreačný areál Na Trojáku Apartmány:
Súčasťou areálu Na Trojáku je aj budova apartmánov nadväzujúca na herňu bowlingu s barom a obľúbený Hostinec. Poskytuje pohodlné ubytovanie v plne vybavených apartmánoch s kapacitou až 20 miest. Jeden z apartmánov má bezbariérový prístup. Apartmány majú spálňu s manželskou posteľou a spálňu s váľandou (príp. s poschodovou posteľou), kuchynku so základným vybavením spojenú s jedálenským kútom, a sociálne príslušenstvo (umývadlo, sprcha, WC).

Ubytovanie na horách Rajnochovice Hotel Apartmány Na Trojáku Bowling:
V suterénnych priestoroch budovy apartmánov je herňa vybavená dvoma modernými bowlingovým dráhami. Okrem toho si návštevníci herne môžu zahrať biliard, stolný futbal, šípky či airhokej (nazývaný tiež šprtec). Pohodu a občerstvenie hráčov zabezpečuje bar priamo v herni. Je to aj príjemné prostredie pre organizovanie rodinných osláv či firemných večierkov, spojených so športovým vyžitím.

Na Valašsku Hošťálková Rekreačný areál ubytovanie Na Trojáku Hostinec:
Hostinec "Na Trojáku" je celoročným obľúbeným cieľom návštevníkov a turistov. Typická valašská hospoda, založená v roku 1939, ponúka okrem občerstvenia aj jednoduchú teplú a studenú kuchyňu v príjemnom domáckom prostredí. Ku špecialitám tunajšej kuchyne patria okrem hovädzieho guláša aj Tvaružková bomba a Trojačska pizza.

Dovolenka Valašsko ubytovanie Rekreačné stredisko NA TROJÁKU aktivity:
Hoteloví hostia majú k dispozícii vonkajší bazén, minigolfové ihrisko, detské ihrisko s hojdačkami, preliezačkami a šmýkačkou. V zime sú v blízkosti tri zjazdovky s vlekmi. Na jednej z nich je v prevádzke detský lyžiarsky vlek. Športovanie, relaxáciu a aktívnu zábavu ponúka aj novo otvorené športové centrum naproti lyžiarskému vleku. Kúpalisko nájdete napríklad v Bystrici pod Hostýnom, Vo Vsetíne, v Mikuluvke, v Hošťálkovej, na Rusave. Rajom vodných športov a rybárov je údolná priehrada Bystrička. Cvičné horolezecké skaly sú na vrchole skalného, pri obci Držková, neďaleko zrúcaniny hradu Lukov, prípadne Čertovy skaly u Lidečka.

V blízkych mestách a okolitých obciach sa koná veľa tradičných aj jednorazových kultúrnych a spoločenských podujatí, napríklad folklórne festivaly, koncerty, výstavy, ľudové jarmoky a púte.
Hotel Hostalkova Rekreacni areal NA TROJAKU - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Hostalkova Rekreacni areal NA TROJAKU - hotel má reštauráciuHotel Hostalkova Rekreacni areal NA TROJAKU - hotel má vináreňHotel Hostalkova Rekreacni areal NA TROJAKU - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Hostalkova Rekreacni areal NA TROJAKU - V hoteli je biliardHotel Hostalkova Rekreacni areal NA TROJAKU - možnosť pripojenia na internetHotel Hostalkova Rekreacni areal NA TROJAKU - k dispozícii letná terasaHotel Hostalkova Rekreacni areal NA TROJAKU - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Hostalkova Rekreacni areal NA TROJAKU - akceptuje creditné karty VISAHotel Hostalkova Rekreacni areal NA TROJAKU - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Hostalkova Rekreacni areal NA TROJAKU - krytý bazén v hoteliHotel Hostalkova Rekreacni areal NA TROJAKU - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Hostalkova Rekreacni areal NA TROJAKU - Iybz sú vybavené televízoromHotel Hostalkova Rekreacni areal NA TROJAKU - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Hostalkova Rekreacni areal NA TROJAKU - Izby s vlastnou toaletouHotel Hostalkova Rekreacni areal NA TROJAKU - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: